Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Art Cafe - Rybnik

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaArt Cafe
AdresJana III Sobieskiego 11
Kontakt tel.32 422 71 09
Strona wwwhttp://www.artcafe.wb.pl/
E-mailartcafe@wb.pl
GastronomiaPełne menu


Pierwszy lokal Art-Cafe powstał we wrześniu 1994 w Rybiku, kolejny w Katowicach, Raciborzu, w Żorach i w Wodzisławiu

Od początku istnienia Nasze Restauracje wyróżniały się oryginalnym wnętrzem, dobrą kuchnią i ciepłą atmosferą. Dzięki temu szybko zasłużyły sobie na miano jednych z sześciu najlepszych restauracji w kraju. Takie wyróżnienie przyznał "Art-Cafe" ogólnopolski miesięcznik "ELLE". Z powodzeniem obsługujemy również zagranicznych gości i nie rzadko spotykamy się z dowodami sympatii. Tak więc dzięki działaniom artystycznym sieć Restauracji "Art-Cafe" stała się specyficznym miejscem spotkań zwolenników niekonwencjonalnej kulturalnej rozrywki.

Wielu z naszych klientów na stałe związało się z naszą restauracją, odnajdując w niej odskocznię od szarości życia codziennego, problemów z nim związanych. To tutaj znajdują spokój, refleksję a również dobrą zabawę i możliwość spotkania z ciekawymi ludźmi oraz z tym, na co codziennie nie mają czasu: poezja, muzyka, lira przekazane im w dobrym guście i ciekawej formie.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję